Online Kafa Topu 2 Hileli APK İndir

Futbol tutkunlarının en sevdiği oyun olan Kafa Topu, artık online! Dünyanın her yerinden oyuncularla zorlu maçlar seni bekliyor! İster her biri 7 gün süren sezonlara katıl, istersen de arkadaşlarınla bir birinden eğlenceli maçlar yap! Online Kafa Topu Çevrimiçi ve çevrimdışı modları ile doyasıya eğlence vadediyor. İstersen 7 gün süren sezonlara katıl ve kendini test et. İstersen arkadaşlarınla iddiaya gir onlara gücünü göster. 3 sene önce izmo bilişim tarafından yayınlanan sonra masomo bilişim ortaklığıyla yürütülen online kafa topu 2 kısa süre içerisinde yayına girdi.

Her ülkeden toplam 25 milyondan fazla oyuncusu bulunan oyun, yeni sürümde de aynı performans bekleniyor. Oyun grafikleri ilk oyuna göre daha iyi şekillendirilerek animasyonları ile daha bir göz alıcı geliyor. Karakterinizin sadece kıyafetlerini almakla kalmayacak karakterinizi tamamen özelleştirebileceksiniz.

Özel güçler eskisi gibi hepsi aynı güçte değil karakterinize göre farklı güçlerde kullanacaksınız. Böylelikle özel güçlerinizi güçlendirerek daha fazla zevk alacaksınız. Online Kafa Topu 2 elmas hileli apk ve para hileli apk dosyasıdır direk kurup oyuna girebilirsiniz.

Paylaşmak Güzeldir
Pegem Yayınları KPSS Coğrafya Konu Anlatımlı Soru Bankası PDF İndir Gür Yayınları Uzay Geometri ve Katı Cisimler Konu Anlatımlı PDF İndir